Відгуки про компанію Інтернет магазин Lady_in_red_hm
- Ірина В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарний і ніжний бантик!!!!! Все супер!!!!
- Ангеліна Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Марія Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Щиро рекомендую магазин та продавця.
Замовляли бант з колосками,він-неймовірний!Продавець все чітко,грамотно та швидко оформив і відправив замовлення!Моя щира рекомендація! - Вікторія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Неймовірна робота 🥰
- Елена Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вилена К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже красиво 🔥
Дитина у захваті🥰 - Наталія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все швидко і оперативно, дякую!
- Катерина Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарна прикраса для волосся. Дитина в захваті
- Світлана Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий магазин. Не вперше замовляю тут бантики, приколочки. Все супер і , як завжди, на висоті. Я і доня в захваті. Тож рекомендую даного продавця, все чітко, бездоганно і швидко 👍
- Наталія П.
Дуже гарний, дякую
