Відгуки про компанію Інтернет магазин Lady_in_red_hm
- Наталія Ю.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарні бантики,сподобалися.
- Наталія Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не реально гарний бантик. Дуже охайний, я просто в захваті. Дитині дуже сподобався.
- Дар'я М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Елена В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко прийняли і відправили замовлення. Дуже ввічливий продавець . Товар якісний і гарний. Дякую.
- Ольга Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- СветаУгода на маркетплейсі Prom.ua
Нам дуже сподобалося дякую вам велике за вашу працю!❤️
- Волянская А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила дані заколочки, вони просто неймовірно красиві, просто супер, ну дуже гарні. Рекомендую продавця, дійсно все на вищому рівні. Моя доня і я задоволені. Дякуємо щиро 💛🩵
- Коментар продавця
Я дуже рада, що Вам сподобалося ❤️ Хай дитинка носить із задоволенням 🤗❤️ Дякую,що написали ♥️
- Коментар продавця
- Уляна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарний бантік.дитина в захваті.дякую велике.гарних вам покупців та мирного неба над головою.
- Ольга К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Доброго дня.
Отримала бантики, щиро вдячна вам, за вашу роботу .
Бантики дуже гарні, а великий білий з колосками - неймовірний.
Гарного Вам дня 🤗.
